Přepis dušePřepis duše bohužel momentálně nedělám z časových důvodů. V případě potřeby se prosím objednejte na osobní konzultaci. Děkuji za pochopení.

V našem podvědomí jsou uloženy všechny informace o naší duši - minulost, přítomnost i budoucnost. Vše se zde děje najednou. Vše se odehrává jako Božská hra ve věčném teď. Intuice je projeveným jazykem naší duše a je zároveň její přirozeností. Pomocí intuice dokážeme naslouchat sami sobě i potřebám ostatních bytostí, jelikož na úrovni podvědomí jsme všichni propojeni. Pokud se rozhodneme naslouchat své intuici, je zapotřebí obrátit svou pozornost dovnitř a jen tiše naslouchat. Intuice se projeví jako myšlenka, pocit, obraz nebo slovo. Může být zpočátku velice jemná, později však velmi zřetelná a jasná. Nepodceňujme tento hlas duše, který hovoří pravdu a který nás vede k harmonii s Vesmírem a zároveň k uskutečnění našeho pozemského života. Intuice nám ukazuje, kterak žít v Lásce a štěstí na této Zemi, tak, aby zároveň všechny bytosti byly šťastné. Intuice nás vede do našeho duchovního srdce a k Poznání.

Poselství duše je na papír přepsaný životní úkol Vaší duše. Pokud je to nutné, nahlížím do Vašeho karmického horoskopu, proto potřebuji také Vaše datum, hodinu a místo narození. Nejlepší samozřejmě je, pokud sami dokážete naslouchat své duši a řídit se jejími radami. Intuice je vlastní všem lidem, jen jsme se jí odnaučili důvěřovat a necháváme více promlouvat rozum.

Nic v tomto životě není náhoda a vše je jen vyzářením Vaší vlastní duše. Svět je Váš. Změníte-li sebe, změníte také svět a podmínky, ve kterých žijete. Váš partner je jen odrazem Vašeho nitra a Vašeho vnitřního nastavení (které často vychází z generací před Vámi a z minulých životů). Nebojte se naslouchat své duši a jejím potřebám. Vše se změní, ale především se změníte Vy! Stanete se laskavějšími a citlivějšími k ostatním i sobě.V poselství se často objevují informace o Vašich minulých životech a rodových zátěžích. Vždy píšu zdravotní obraz a čemu ve vašem těle věnovat pozornost, kde je málo energie a co poléčit. Objevují se mi také příčiny těchto problémů.

O poselství duše můžete požádat na emailu lucie.jih@centrum.cz. Připojte prosím Vaše datum popř. i hodinu a místo narození. Cena poselství je 600,- Kč (nebo 23 Euro)

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Poselství je cca na jednu stránku A4, nikdy nevím dopředu, kolik bude potřeba toho napsat. Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky: BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

návrat na úvodní stránku