Kraniosakrální terapieKraniosakrální terapie( cranio=lebka a sacrum= křížová kost, CST) je jemnýma zároveň velmi účinným nástrojem k odstraňování lidské bolesti a trápení.Je to výprava do podstaty uzdravování, která nás může dovést až k těm nejhlubším kořenům našeho bytí.

CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta.

Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Je to systém, který se stále vyvíjí, základ této práce je v nás. Ve svém systému máme vše, co nás vede k tomu, aby se celý náš systém uzdravil a byl zdravý. CST se doporučuje absolvovat v sérii 4-6x po sobě v intervalech dle zdravotních potřeb 1x týdně až jednou za 2 týdny. Intervaly terapií se po srovnání stavu prodlužují.

Na kraniosakrální terapii je možné se k nám objednat, termín bude upřesněn v kalendáři akcí. Přijede k nám opět terapeutka Mgr. Renata Jurová, zabývající se kraniosakrální terapií, arte- a hypnoterapií již mnoho let. Pracuje jak s dětmi tak dospělými. Cena za cca. 1,5 hodiny kraniosakrální terapie je 700,- Kč. Pro objednávky na konkrétní čas volejte prosím na tel: 602 538 748 (R. Jurová).
návrat na úvodní stránku