Kalendář akcí

datum program
20. 10. 2018 Mentální léčení a duchovní příčiny nemocí
10. 11. 2018 Žena bohyně, muž Tvůrce (přednáška s Amálkou Dobromilou)
12. - 15. 11. 2018 Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)
15. 11. 2018 Meditace s křišťálovými mísami
17. 11. 2018 Mapa života k lepšímu pochopení naší životní cesty (Ivana Kmochová)
22. 12. 2018 Astropsychologie pro pokročilé (ukázkové horoskopy)
23. - 24. 2. 2019 Základy astropsychologie (dvoudenní kurz pro začátečníky)

Mentální léčení a duchovní příčiny nemocí

20. 10. 2018

Mentální léčení (mentalhealing) je velmi jemnou, krásnou a přitom hlubokou metodou, jak navázat kontakt s naším podvědomím a pochopit to, co způsobuje naše životní problémy a nemoci. Přijetím se zároveň otevírá brána k uvědomění si příčiny našich problémů, jež nás může dovést i do našeho dětství či do minulých životů. Tímto se mentální léčení stává obdobou regrese, co se týče síly účinku. K tomu, abyste mohli provádět mentalhealing, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani pomůcky, stačí Vám přijetí přítomného okamžiku a odvaha ponořit se do vlastního nitra. Pomocí účinného postupu se tuto metodu naučíte používat jak u sebe, tak u svých bližních, porozumíte energiím, které ovládají Váš život, naučíte se žít v souladu se svou duší i celým Vesmírem a naslouchat svému Vyššímu Já.

Žena bohyně, muž Tvůrce (přednáška s Amálkou Dobromilou)

10. 11. 2018

Po době Matriarchátu a následně Patriarchátu, tedy dobách vychýlených, pokřivených a naprosto ničivých, dobách plných bolesti, zrady, nenávisti a utrpení tu máme Díky Bohu dobu, kdy se my Milované Ženy, stejně jako naši Milovaní Muži opět navracíme k naší skutečné podstatě a původním pramenům. A tak dnes již v mnoha srdcích není hlubšího přání než-li Být se svou párovou duší - svou Milovanou či Milovaným, se svou rodinou, se svými dětmi a dalšími blízkými dušemi v té nejvyšší možné Úctě, Radosti a Lásce a společně tvořit a žít v souladu s přírodou a naším předurčením, a tak co nejlépe přispět k Dobru a Harmonii na Zemi.

Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)

12. - 15. 11. 2018

CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta. Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Meditace s křišťálovými mísami

15. 11. 2018

Zvu tě na poznání tvoji duše a cesty kde vládne radost a pokora. Křišťálové mísy ti pomůžou rozpoznat tvoji krásu a lásku, povedou tě do nejhlubších zákoutí tvého nitra. Každá buňka v tvém těle tě bude milovat jako kapička rosy na květině . Příjmi ode mne pozvání v energiích magie skutečnosti s přírodními bytostmi a elementy. S láskou Jiřinka Solvana Vašinová

Mapa života k lepšímu pochopení naší životní cesty (Ivana Kmochová)

17. 11. 2018

Osobní příběh se skládá z jednotlivých událostí, které nás hluboce ovlivňují, i když už jsme na ně ve vědomé paměti zapomněli. Skládá se ze zvládnutých okamžiků i traumatických událostí, ze vztahů a setkání s jinými lidmi a jejich vlivu. Skládá se také z rodinného dědictví životních témat i ze vzorců chování převzatých z obou rodových linií. Vše je uloženo v našem podvědomí a působí na naše rozhodování. Mapa života postupně odkryje tyto důležité okamžiky. V důsledku grafického zpracování dojde k propojení obou mozkových hemisfér, propojení oněch okamžiků a jejich pochopení. Přichází „AHA momenty“, které vám ukáží váš potenciál, co je pro vás v životě důležité i váš směr.

Astropsychologie pro pokročilé (ukázkové horoskopy)

22. 12. 2018

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních (v Indii a Tibetu). V dnešní době jsou tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychoterapií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. Během semináře budeme pracovat s ukázkovými horoskopy. Základní znalosti astrologie jsou nutné.

Základy astropsychologie (dvoudenní kurz pro začátečníky)

23. - 24. 2. 2019

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychologií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. Naučíme se i základy astromedicíny.
návrat na úvodní stránku